Co dla 3 latki pod choinkę?

Wybór prezentów dla bliskich niekiedy stanowi nie lada wyzwanie. Jak najbardziej trzeba poszukiwać co jakiś czas także drobiazgów dla maluchów. Prezent dla 3 letniej dziewczynki powinien nie tylko bawić, ale też rozwijać. Właśnie dlatego, trzeba poświęcić trochę czasu, by zdecydować się na coś wyjątkowego. W zależności od budżetu i swoich możliwości uda się wybrać coś specjalnego pod choinkę.

Interaktywny piesek na prezent dla 3-latki

Małe dziewczynki z reguły kochają zwierzątka, więc świetnym pomysłem na prezent może się okazać interaktywny piesek. Wywoła on na pewno uśmiech na twarzy dziecka. Pieski tego typu reagują na dotyk, a nawet na obecność właściciela. Dziewczynka będzie się cieszyć, ponieważ pupil będzie wydawał także dźwięki podczas głaskania. Na pewno zakocha się w takim piesku.

Lalka bobas dla 3-letniej dziewczynki

Każda dziewczynka kocha lalki i na pewno będzie zachwycona lalką bobasem, która mówi i śpiewa. Taka piękna lalka uderzająco przypomina małe dziecko i dziewczynka będzie zachwycona mogąc się nią opiekować, podawać jej mleko w butelce. Jak najbardziej lalka bobas będzie doskonałym prezentem dla 3 letniej dziewczynki pod choinkę. W komplecie będą także ubranka dla lalki, dzięki czemu dziecko będzie mogło się nią bawić, przebierać bez końca.

Namiot do zabawy w domu dla 3-latki

Trzy letnia dziewczynka na pewno kocha zabawę swoimi lalkami, misiami i innymi zabawkami. Właśnie dlatego świetnym prezentem dla niej pod choinkę może okazać się namiot do zabawy. Uda się go rozłożyć w salonie czy pokoju dziecka i właśnie tutaj można mieć miłą kryjówkę do zabawy. Dziecko kocha się kryć w takich miejscach, więc na pewno będzie to super prezent.

Serwis do herbaty na prezent dla dziewczynki

Dość uniwersalnym prezentem pod choinkę dla małej dziewczynki jest pastelowy zestaw naczyń oraz sztućców kuchennych. Dzięki nim dziewczynka będzie mogła się bawić w urządzanie przyjęcia. W zestawach tego typu na pewno się znajdą: duży pojemnik z uchem do przechowywania zestawu, imbryk z uchem, 4 filiżanki, 4 małe talerzyki, duży talerzyk, dzbanuszek na mleko, cukierniczka z pokrywką, 5 łyżeczek. Dziewczynka na pewno będzie zachwycona takim prezentem.

Salon urody dla psa na prezent dla 3-latki

Małe dziewczynki, które kochają zwierzątka będą zachwycone także prezentem jakim jest salon urody dla psa. Bardzo często dziewczynka chce mieć swojego pieska, więc zabawkowy też okaże się doskonały. Salon urody pozwoli na zajmowanie się zwierzakiem. W komplecie znajdą się wszystkie elementy niezbędne do opieki nad pupilem. Będzie to świetny prezent.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *